O nas - Pracownia Lary
|

Pracownia Kulinarna Lary Gessler
ul. Racjonalizacji 5 Warszawa

polityka prywatności

top

O nas

Eventy

Eventy

Organizacja imprez i wydarzeń to nasza specjalność. Realizujemy eventy kulinarne na terenie całego kraju. Pokaż nam swoje miejsce i swój produkt, a nasz zespół przedstawi pomysły na realizację najlepszego scenariusza dla Twojej firmy.

 

 

Pokazy kulinarne

Pokazy kulinarne

Pokazy kulinarne umilą każdy event. To one często sprawiają, że Klient decyduje się na dalsze odkrywanie kulinarnych tajników. Po pokazie każdy uczestnik chce bowiem dalej gotować, wprowadzać do swojej kuchni nie tylko trochę świeżości, ale i wiedzy oraz doświadczenia innych.

Spotkania integracyjne

Spotkania integracyjne

Powiedzcie nam o swoich pomysłach i planach, a my dodamy do nich nasze sprawdzone sposoby, aby stworzyć przepis na udane spotkanie integracyjne. Będzie motywująco i inspirująco. Lata doświadczeń, które zdobyliśmy podczas organizacji różnego rodzaju eventów gwarantują sukces.

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne dla firm oraz osób prywatnych to nasz konik. Chefowie, sommelierzy i dietetycy, z którymi współpracujemy to przede wszystkim pasjonaci. Z niekrytą przyjemnością dzielą się swoją wiedzą. Zapraszamy również na warsztaty sommelierskie oraz z wiedzy o zbilansowanym odżywianiu.

Nietypowe eventy

Nietypowe eventy

Dla tych, którzy są już znudzeni typowymi eventami przygotujemy niestandardowe scenariusze i realizacje. Jeśli wydaje Ci się, że Twoje pomysły są nieosiągalne, powiedz nam o nich. Z nami niemożliwe staje się możliwym.

Rodzinne przyjęcia okolicznościowe

Rodzinne przyjęcia okolicznościowe

Jeśli nie lubisz restauracyjnego klimatu i wolisz domową atmosferę, zorganizujemy dla ciebie komunię, rocznicę ślubu, urodziny, a nawet przyjęcie weselne. Mamy w tym doświadczenie. Zobaczysz, goście będą zachwyceni!

Scenariusze spotkań dostosowane do polityki firmy

Scenariusze spotkań dostosowane do polityki firmy

Scenariusz spotkania powstaje po uprzedniej analizie miejsca pracy oraz zapoznaniu się z profilem firmy. Dzięki temu każdy event jest wyjątkowy.

Produkcja filmowa i fotograficzna

Produkcja filmowa i fotograficzna

Poszukujesz nietypowego miejsca do nagrania produkcji wideo, sesji zdjęciowej czy realizacji programu telewizyjnego? W Pracowni Lary zaaranżujemy przestrzeń z dbałością o najdrobniejsze detale. Kompleksowo realizujemy produkcje fotograficzne i audiowizualne.

Sprzedaż voucherów grupowych

Sprzedaż voucherów grupowych

Jak wykorzystać punkty w programach kafeteryjnych i lojalnościowych? Odpowiedzią mogą być warsztaty kulinarne szyte na miarę.

Szkolenia zespołu w formie warsztatów

Szkolenia zespołu w formie warsztatów

Zarządzanie grupą to temat, który podejmowaliśmy z sukcesem niejednokrotnie. Przenosząc zarządzanie “do kuchni” pokazujemy, że  praca zespołowa jest kluczem do sukcesu. Udowadniamy jak istotne są każde zadania, jak ważny jest każdy członek zespołu wykonujący jego poszczególne elementy oraz jak kluczowa jest rola zarządzającego w tym procesie.
Nauczymy Waszych pracowników skutecznych technik oraz sprawdzimy ich umiejętności w praktyce. A wszystko to w pyszny i sprawdzony sposób.

Newsletter

Zapisz się na newsletter i otrzymuj tipy i wskazówki kulinarne!
Zapisując się na newsletter, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.